BAŞKANIN MESAJI

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve kıymetli çalışanlarımız;

Adiloğlu Şirketler grubu olarak 1976’dan beri  ticari faaliyetlerimizde ‘önce ahlak’ düsturuna bağlı kalarak, gelişen teknolojik şartlar ile sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli yatırımcılarımız ve iş ortaklarımıza hizmet üretmek için vargücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Faaliyetlerimiz arasında ciddi öneme sahip olan İnşaat alanında, yapmış olduğumuz Kentsel Dönüşüm projeleri ile adeta ‘Sanatsal Dönüşüm’ icra ediyoruz. Kentsel dönüşümde insan odaklı çalışmalarımız ile gönüllü dönüşüme önem veriyoruz. Bölgenin kalkınması ve insanların refah içerisinde yaşamasına katkı sağlamak bizleri mutlu ediyor. Bunun yanında Konut, İşyeri, fabrika inşaatları yaparak bölgemize değer katmaya devam ediyoruz. Gayrimenkul danışmanlığı noktasında vatandaşlarımıza en doğru ve en hızlı bilgiyi ulaştırmaya çalışıyoruz. Züccaciye, Ev Tekstili, Perde sektörlerinde perakende mağazacılığı ve online alışveriş noktasında başarılı çalışmalar yapıyoruz.

Siz değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın katkılarıyla, sahip olduğumuz değerlere bağlı kalarak grup şirketlerimizi her zaman daha iyisi için geliştirip, topluma ve ekonomiye değer katmaya devam edeceğiz.

Muhammet Adiloğlu
Yönetim Kurulu Başkanı