ETKİNLİKLER

14/06/2024

ZİYARET

Asil Toplu Tüketim – Bursa firma yetkilisi İbrahim Bey’i ziyaret ettik. Misafirperverliği ve hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

06/06/2024

FİRMA ZİYARETLERİ

Yağmur Dağıtım firma sahibi İbrahim Güney’i ziyaret ettik. Misafirperverliği ve hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

31/05/2024

EĞİTİM

Firmamıza teşekkür ziyaretinde bulunan Bursa Teknik Üniversitesi – Modern Yapı Topluluğu, katkılarının dolayı Yönetim Kurulu Başkanımız Muhammet Adiloğlu’na plaket takdim etti.

27/05/2024

FİRMA ZİYARETLERİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Muhammet Adiloğlu ve Firma İlişkileri Komisyonumuz, Altındaş Tekstil – Muhammet Dede’yi ziyaret ettiler. Misafirperverliği ve hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

23/05/2024

ZİYARET

Firma İlişkileri Komisyonumuz, Vega Grup Erhan Hakan Bey’i ziyaret ettiler. Misafirperverliği ve hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

20/05/2024

FİRMA ZİYARETLERİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Muhammet Adiloğlu ve Firma İlişkileri Komisyonumuz, İmko Tekstil & Merketeks firmaları yetkilisi Ekrem Özcan Bey’i ziyaret ettiler.

16/05/2024

ZİYARET

Firma İlişkileri Komisyonumuz, MissPallone Bebe firma yetkilisi Yusuf Arıkan’ı ziyaret ettiler. Misafirperverliği ve hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

@misspallone

15/05/2024

TOPLANTI

MÜSİAD Ticaret Ofisi (MTO) öncülüğündeki İş Geliştirme Toplantısına, Adiloğlu Grup adına Gnl Md. Yrd. Atakan Ayaz iştirak etti.

@musiadbursa
14/05/2024

ETKİNLİK

Ana sponsoru olmaktan mutluluk duyduğumuz MOYAP Yapı Zirvesi innoCon ’24 etkinliğine katıldık. Deprem, Yapım Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Malzeme Bilimi gibi sektörümüzü ilgilendiren başlıca konuların ele alındığı panelde bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşan değerli konuşmacılara ve Bursa Teknik Üniversitesi Modern Yapı Topluluğu’na teşekkür ederiz.

13/05/2024

ASKER UĞURLAMASI

Şirketimiz çalışanlarından Mimar Mustafa Kaya kardeşimizi vatani görevi için uğurladık. Sağlıkla hayırlı tezkereler dileriz.🇹🇷

03/05/2024

ZİYARET

Yönetim Kurulu Başkanımız Muhammet Adiloğlu ve Firma İlişkileri Komisyonumuz, asansör hizmetlerinde tedarikçimiz olan DOĞRU LIFT firmasına ziyaret gerçekleştirdiler.

03/05/2024

FİRMA ZİYARETLERİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Muhammet Adiloğlu ve Firma İlişkileri Komisyonumuz, KAYRA BEBE firmasının sahibi Aziz Boğazkesen’i ve MC.ELCİ BABY Coşkun Bey’i ziyaret ettiler.

29/04/2024

NG Kütahya Seramik

NG Kütahya Seramik firmasında gerçekleştirilen İMSİAD Sanayici Müteahhit Buluşması programına katıldık. Misafirperverliğinden dolayı başta NG Kütahya Seramik olmak üzere İMSİAD ve tüm sponsorlara en içten teşekkürlerimizi sunarız.

@ngkutahyaseramik
@ngkutahyaseramikbursa
@imsiad16

26/04/2024

BURSA BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Bursa Beton Pazarlama ve Satış Müdürü Sn. Mehmet Savaş Aydın ve Bölge Satış Uzmanı Sn. Tarık Kaya’yı Adiloğlu Grup’ta ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

18/04/2024

46. YAPI FUARI – TURKEY BUILD İSTANBUL

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri fuarında iş ortaklarımızın stantlarına misafir olup sektördeki inovatif gelişmeleri gözlemledik.

05/04/2024

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Bursa Teknik Üniversitesi – Modern Yapı Topluluğu üyesi öğrencilerinin, Adiloğlu Grup Yönetim Ofisimizi ziyaretleri..
22/03/2024

ZİYARET

ENPACK ENDÜSTRİYEL – Muhammed Enes Adiloğlu’nu işyerinde ziyaret ettik. Misafirperverliği ve hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

21/03/2024

ZİYARET

BURSACAR – Ali Peker Bey’i işyerinde ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.
19/03/2024

EĞİTİM

Bursa Teknik Üniversitesi’nin Modern Yapı Topluluğu, Anadolu Rise şantiyemize keyifli bir ziyaret gerçekleştirdi. Öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dileriz. Yenilikçi fikirlerinizi her zaman bekliyoruz! 

12/03/2024

SEMİNER

Bursa Teknik Üniversitesi Modern Yapı Topluluğunun gerçekleştirdiği “Sektörde Buluşalım” adlı seminerde Mühendislik fakültesi öğrencileriyle buluştuk. Kıymetli öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar dileriz.

@bursateknikuni
@btumoyap
@imsiad16
11/03/2024

ZİYARET

Yıldırım İlçe Emniyet Müdürümüz Sakıp Yalta Bey’i makamında ziyaret ettik. Yeni görev bölgesinde kendilerine başarılar dileriz.

06/03/2024

SEMİNER

3.Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı”na katılım sağlayıp sektörel anlamda daha iyiyi üretebilmek için bilgi sahibi olduk. Organizasyonun gerçekleştirilmesinde katkıları olan DEMSİAD, İMSİAD ve sponsor firmalara teşekkür ederiz.

@demsiad
@imsiad16
@demirdokumtr
@odakligrupbelgelendirme
@dosiderdernek
@boschhometurkiye
@buderus_turkiye
04/03/2024

ZİYARET

Gerçekleştirdiği projeler ile sektörümüze değer katan Altın İnşaat- Mustafa Altın Bey’i iş yerinde ziyaret edip, sektörümüz hakkında istişarelerde bulunduk. Kendilerine güzel ve nitelikli işlerinde başarılar dileriz.

20/02/2024

SEMİNER

İmsiad önderliğinde BTSO Akademide gerçekleştirilen “Tüm Yönleri ile SİSMİK İZOLATÖR Tasarımı ve Uygulamaları” konulu seminere teknik ekibimizle birlikte katılım sağlayarak konunun uzmanlarını dinledik.
Teşekkürler;
@imsiad16
@bursatso #btsoakademi
@tisteknolojik
@bursateknikuni
19/02/2022

ZİYARET

Türk Kızılay Bursa Toplum Merkezi Yöneticisi Sayın İsmail Özlü’yü ziyaretimiz ile yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi sahibi olduk. Kendilerine başarılar diliyoruz.

15/02/2024

ZİYARET

Enfaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Melih GÜNGÖR’ü ziyaretimizde devam eden projelerimiz hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine Hayırlı ve Bereketli işler dileriz.
12/02/2022

ZİYARET

Yıldırım Kaymakamımız Metin Esen Bey’i makamında ziyaret edip, ilçemizde yapmış olduğumuz projeler hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Kendilerine samimi muhabbetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

30/11/2023

BOYA VE YALITIM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ

İnşaat sektöründe her adımımızda kaliteyi ön planda tutuyoruz! İMSİAD önderliğinde, sektörün öncü isimlerinden FİLLİ BOYA ile gerçekleştirdiğimiz eğitim, profesyonel kadromuza değer kattı. Yenilikçi çözümlerle sektörde öncü olmaya devam ediyoruz. Teşekkürler @imsiad16 @filliboya #İnşaat #Kalite #Eğitim
14/11/2023

ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ

Anadolu Rise şantiye alanında yangın tatbikatı ve iş güvenliği eğitimi verildi.

13/10/2023

KARTAL MOTORS

Değerli dostumuz Osman Kartal ile iş birliği sözleşmemiz Hayırlı Olsun.
24/08/2023

ANADOLU RISE

Anadolu Rise şantiye sahamızda bizleri ziyaret eden Yıldırım Kaymakamımız Metin Esen ve Yıldırım Belediye Başkanımız Oktay Yılmaz’a teşekkür ederiz.
07/06/2023

MÜSİAD BURSA

İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektörü Yönetim Kurulu toplantısı Özgür Kavaklı başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda sektörel sorunlar tespit edildi ve beklentilere yönelik çözüm önerileri değerlendirildi. Özgür Kavaklı İnşaat Firmasının ofisinde gerçekleştirilen toplantıda, önümüzdeki süreçte düzenlenecek Genişletilmiş Sektör Toplantısı’nda ortak akılla şekillendirilecek çalışma planı ve projeler de ele alındı.
03/06/2023

KENTSEL DÖNÜŞÜM PANELİ

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Bursa İl Kordinasyon Kurulu’nun gerçekleştirmiş olduğu Kentsel Dönüşüm Paneli’ne katılım sağlayarak şehrimizde daha doğru ve güvenli dönüşüm uygulamalarını yapabilmek için öğrenmeye devam ediyoruz.
30/05/2023

Seminer

Bursa Kent Konseyinin düzenlediği Depreme Dirençli Bursa konulu seminerde Kentsel Dönüşümün önemi vurgulandı.
29/04/2023

YAPI FUARI – TURKEY BUILD İSTANBUL

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri fuarında sektördeki inovatif gelişmeleri gözlemledik. İş ortaklarımızın stantlarına misafir olup Sıfır Enerji Binalar ve Depreme Dayanıklı Bina Çözümleri seminerine katıldık.
28/03/2023

Güney Marmara Zemin

Anadolu mahallesinde yapımına başladığımız yeni projemizin zemin iyileştirme uygulamaları için Güney Marmara Zemin firması ile sözleşmemizi imzaladık. Hayırlı Olsun.
29/03/2023

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Sismik izolatör kullanarak daha güvenli yapılar inşa etmek için, Bursa Teknik Üniversitesi Deprem Müh. Uyg. ve Arş. Mrkz. Müdürü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Beyhan BAYHAN hocamız ile imzaladığımız protokol hayırlı olsun.
13/03/2023

FUAR

19. Uluslararası Asansör Fuarı’nda sektördeki teknolojik gelişmeleri ve yeni ürünleri inceledik.
13/03/2023

FUAR

HOST İSTANBUL 16.ULUSLARARASI TÜRKİYE EV VE MUTFAK EŞYASI ÜRETİCİLERİ FUARI’nı ziyaret ederek sektöre kazandırılan yeni tasarım ürünleri yerinde inceleme fırsatı bulduk. Yepyeni ürün çeşitleri çok yakında Adiloğlu Züccaciye mağazalarında….

30/01/2023

MÜSİAD

MÜSİAD Bursa Şube Başkanlığına seçilen Sn. Alparslan Şenocak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Hoş sohbetleri ve misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.
16/01/2023

MUSİAD 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Toplantıya, Adiloğlu Grup adına Yönetim Kurulu Başkanımız Muhammet Adiloğlu katıldı. Genel Kurul neticesinde görevi devreden Nihat Alpay ‘a teşekkür ediyor, Şube Başkanlığına seçilen Alparslan Şenocak’a başarılar diliyoruz.
16/01/2023

İMSİAD

İMSİAD Başkanı sn. Mustafa Andıç, İMSİAD Başkan Yardımcısı sn. Şeref Demir ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz sn. İbrahim Hakkı Demir ve sn. Murat Ay Adiloğlu Grup’ta ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
05/01/2023

ADİLOĞLU GRUP 2022 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Adiloğlu Grup’un iç bünyede gerçekleştirilen toplantısında, 2022 yılı değerlendirildi.
Adiloğlu Grup Yönetim Kurulu ve birim sorumlularının katıldığı toplantıda, grup şirketlerinin 2023 yılı hedefleri de ele alındı.
31/08/2022

CANSER PROFİL CAM

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Canser Profil Cam, firma sahibi değerli büyüğümüz Taner Eşlican, yaklaşan BTSO seçimleri ile ilgili çalışmalarını paylaşmak için ziyaretimize geldi. Kendisine BTSO seçimlerinde başarılar dileriz.
18/08/2022

ZİYARET

Üyesi olmaktan mutluluk duyduğumuz MÜSİAD Bursa Şubesi’nin Başkanı, değerli büyüğümüz Nihat Alpay’ı işyeri Sani Tekstil’de ziyaret ettik. Dernek çalışmalarını ve ekonomideki gelişmeleri değerlendirdiğimiz görüşmeden çok istifade ettik. Misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını temenni ediyoruz.

28/06/2022

İMSİAD

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İMSİAD) Üyelik Beratımızı Yıldırım Belediye Başkanı Sayın Oktay Yılmaz’dan aldık. İMSİAD Başkanımız Mustafa Andıç ile Bursa Milletvekilimiz Sayın Atilla Ödünç’e de teşekkürlerimizi sunuyoruz.
26/06/2022

MÜSİAD SOSYAL ETKİNLİK

MÜSİAD Bursa tarafından MÜSİAD üyeleri ve aileleri arasında kaynaşmayı ve sohbet ortamını sağlamak amacıyla düzenlenen Yaza Merhaba kahvaltı programına, Adiloğlu Grup adına Yönetim Kurulu Başkanımız Muhammet Adiloğlu katıldı.

31/05/2022

TUĞ-KAN İNŞAAT ZİYARET

Tuğ-Kan İnşaat Yönetim Kurulu ve MÜSİAD İnşaat Sektör Kurulu Başkanı; BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Alparslan ŞENOCAK’ı iş yerlerinde ziyaret ettik.
17/05/2022

TEMEL İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ

A sınıfı iş güvenliği uzmanı Önder Karakaş tarafından MILLPARK projemiz çalışanlarına, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi. Sağlık taramasından geçen çalışanlarımız ile acil durum tatbikatı yapıldı. Tüm çalışma arkadaşlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini önemsiyor ve asla ihmal etmiyoruz.
28/03/2022

İMSİAD

İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Andıç’ı ziyaret  ettik. Hoş sohbetleri ve misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.
25/03/2022

MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN İMAM HATİP ORTAOKULU

Firmamıza teşekkür ziyaretinde bulunan Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Süleyman Bektaş’a eğitim ve öğretim hayatındaki çabalarında muvaffakiyet diliyoruz.

24/03/2022

PEYNİRCİ BABA

Peynirci Baba Kahvaltılık Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Mehmet Keskin’i Adiloğlu Grup’ta ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Mehmet Keskin’e teşekkür eder, gıda perakendeciliği sektöründeki başarılarının devamını dileriz.
23/03/2022

YILDIRIM BELEDİYESİ

2022’yi “Tapu ve Dönüşüm Yılı” olarak belirleyen Yıldırım Belediye Başkanımız sayın Oktay Yılmaz, Adiloğlu Grup’u ziyaret etti. Ekibiyle gerçekleştirdiği kentsel dönüşüm projeleriyle Yıldırım’a değer katan sayın Başkanımıza nazik ziyareti için teşekkür ediyor, başarılarının devamını temenni ediyoruz.

15/03/2022

MY WORLD TEKNOLOJİ – AKILLI EV SİSTEMLERİ SUNUMU

Gelişen akıllı ev sistemleri teknolojisini, müşterilerimizin güvenlik ve konfor talepleri doğrultusunda #MILLPARK projemiz başta olmak üzere yeni projelerimizde değerlendirmek için verdiği değerli bilgilerden dolayı My World Teknoloji ‘ye teşekkürlerimizi sunarız. Akıllı ev sistemlerini, sadece reklam olarak değil kullanılabilirlik noktasında hazırladıkları çalışmalarını takdir edip, başarılarının devamını dileriz.
13/03/2022

TÜYAP İSTANBUL

Alanında dünyasının sayılı fuarları arasında yer alan İstanbul Uluslararası Asansör Fuarı’nı ziyaret ettik. 3 yıl aradan sonra geniş bir katılımla düzenlenen fuarda asansör sektöründeki teknolojik gelişmeleri ve yeni ürünleri inceledik.

13/03/2022

HOST İSTANBUL

Ev ve mutfak gereçleri endüstrisi firmalarının yeni ürünlerini tanıttıkları İstanbul 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı’nı ziyaret ettik. Yaşam alanlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan yeni tasarımlar yakında Adiloğlu Züccaciye mağazalarında müşterilerimizin beğenisine sunulacak.
2/03/2022

Bursa Teknik Üniversitesi

Bursa Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Beyhan Bayhan’ı Adiloğlu Grup’ta ağırladık. İnşaat sektörüne yönelik değerlendirmelerin yanı sıra Üniversite-Sanayi işbirliği konularını da görüştüğümüz Kıymetli Hocamız ile Bursa Teknik Üniversitesi ve Adiloğlu Grup arasındaki eğitim ve iş birliği çerçeve protokolünü de imzaladık. Protokolün hayırlı olmasını diliyor, nazik ziyareti nedeniyle Bursa Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Beyhan Bayhan’a teşekkür ediyoruz.
09/02/2022

FİRMA ZİYARETİ

Bars Yapı Kimyasalları (DECOSTAR) Hüseyin Kul’u ziyaret ederek izolasyon konularındaki deneyimlerinden istifade ettik. Rabbim işlerinde hayırlı bereketli ve bol kazançlar nasip eylesin. Amin
09/02/2022

MÜSİAD

MÜSİAD Bursa İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Başkanı Özgür Kavaklı moderatörlüğünde gerçekleşen, Oytaş Yıldız İnşaat YKB Osman Yıldız’ın “Bursa’da Sanayi Yapılarının İmalat süreci ve sonrası”, Bakyapı İnşaat YKB Veysel Bakgör’ün “Marka Proje nasıl üretilir?” konuları hakkındaki değerli tecrübe ve görüşlerini paylaştığı, İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Toplantısı’na Adiloğlu Grup adına Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Adiloğlu iştirak etti.
19/01/2022

MÜSİAD

MUSİAD Bursa Şubesi tarafından düzenlenen ve Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek’in konuşmacı olarak katıldığı Müstakil Düşünceler Konferansı Programına, Adiloğlu Grup adına Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Adiloğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Adiloğlu iştirak etti.
05/01/2022

ADİLOĞLU GRUP YILLIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Adiloğlu Grup olarak; yaptığımız toplantıda 2020- 2021 yıllarını değerlendirdik, geleceğe dair yol haritamızı istişare ettik. Başarılı performanslarından dolayı ekibimize çok teşekkür ediyoruz. Belirlediğimiz yeni hedeflerimize, bizi biz yapan değerlerimizden taviz vermeden, yine hep birlikte, el ele vererek ulaşacağız.

11/12/2021

İMSİAD

Bursa İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İMSİAD) ve Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) ortaklığında yürütülen ‘Güvenli İnşaat için Bilinçli Kadro’ projesi kapsamında verilen iş güvenliği eğitimlerine Başolhan İnşaat olarak katılımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
 
Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği (AB) tarafından finanse edilen, Bursa ve ülkemiz inşaat sektöründe iş güvenliği bilincinin artırılması amaçlanan Güvenli İnşaat için Bilinçli Kadro projesinde emeğine geçen herkese teşekkür ederiz.
03/12/2021

MÜSİAD 104. GİK TOPLANTISI

MÜSİAD Bursa Şubesi ev sahipliğinde Bursa’da düzenlenen 104.Genel İdare Kurulu Kurulu toplantısına Adiloğlu Grup olarak katılımımızı gerçekleştirdik.

MÜSİAD Genel Başkanı Sayın Mahmut Asmalı, MUSİAD 104. Genel İdare Kurulu toplantısını; üretim ve ihracat üssü, Osmanlı’nın ilk başkenti Bursa’da  gerçekleştirmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

10/11/2021

MÜSİAD

Bursa Uludağ Üniversitesi İİBF Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Filiz Eryılmaz’ın “Pandemiden Çıkışta Türkiye Ekonomisi” konulu bir sunum yaptığı MÜSİAD Bursa Şubesi’nin “Müstakil Düşünceler Konferansı”na iştirak ettik. Organizasyonu düzenleyen MÜSİAD Bursa Şubesi’ne ve değerli görüşleriyle bizler için ufuk açan Doç. Dr. Eryılmaz’a teşekkür ediyoruz.
09/11/2021

Unicera İstanbul

#Unicera İstanbul – Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nı ziyaret ederek yeni ürünleri ve yenilikçi tasarımları inceledik.

28/10/2021

MÜSİAD

Değerli misafirlerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

22/10/2021

Bursa Teknik Üniversitesi

Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektör Yardımcısı ve Deprem Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Beyhan Bayhan hocamızı ziyaret ettik.

Ziyaretimizde Prof. Dr. Beyhan Bayhan hocamız ile deprem izolatörleri konusunda çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

23/09/2021

Bursa Uludağ Üniversitesi

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Doğangün’ü ziyaret ederek kentsel dönüşüm çalışmalarımız başta olmak üzere faaliyetlerimiz hakkında bilgiler sunduk.
 
Önümüzdeki dönemde yapabileceğimiz iş birliği konularını da ele aldığımız Bursa Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Doğangün’e nazik ev sahipliği nedeniyle teşekkür ederiz.