Değirmenönü Sismik İzolatörlü Kentsel Dönüşüm projemizin mimari proje çalışmaları için, Vizyon Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Büşra Maviçicek Soydan ile sözleşme imzaladık. Hayırlı Olsun.

Değirmenönü Kentsel Dönüşüm projemizin Mutfak-Banyo Kapı imalatları için Kusutoğlu Mobilya ile sözleşmemizi imzaladık. Yunus Kusutoğlu ve Muhammed Emin Kusutoğlu’na teşekkür ederiz. Hayırlı Olsun.

Şehrimize kazandıracağımız Otel projemizin proje çalışmaları için mimar Büşra Maviçicek Soydan ile sözleşme imzaladık. Her daim ekip ruhuyla yenilikçi ve sonuç odaklı çalışan BM Vizyon Mimarlık çalışanlarına teşekkür ederiz. Hayırlı olsun….

Yeni projelerimizin elektrik tesisat uygulamaları için İBRAHİMOĞULLARI ELEKTRİK – AYHAN ÖZDEMİR ile sözleşme imzaladık. İmzalamış olduğumuz sözleşmenin hayırlı ve bereketli olmasını temenni ediyoruz.

Yıldırım’a değer katmaya devam ediyoruz.

Değirmenönü mahallesinde gerçekleştireceğimiz SİSMİK İZOLATÖRLÜ Kentsel Dönüşüm projemiz için arsa sahibi MEHMET CÜNEYT ELİBOL beyefendi ile 11.NOTER huzurunda imzalar atıldı.

Riskli yapı tespitleri yapılarak, binaların yıkım işlemlerine en kısa sürede başlanacaktır.

Hayırlı Olsun.

MILLPARK ve MILLCADDE projelerimizin asansör uygulamaları için DOĞRULIFT firması ile sözleşme imzaladık. Doğrulift ile yola devam ediyoruz. Hayırlı olsun.

Yeni projelerimizin elektrik tesisat uygulamaları için İBRAHİMOĞULLARI ELEKTRİK firması ile yola devam ediyoruz. İmzalamış olduğumuz protokolün hayırlı ve bereketli olmasını Rabbimizden niyaz ediyoruz.

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İMSİAD) Üyelik Beratımızı Yıldırım Belediye Başkanı Sayın Oktay Yılmaz’dan aldık. İMSİAD Başkanımız Mustafa Andıç ile Bursa Milletvekilimiz Sayın Atilla Ödünç’e de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yeni projelerimizin mekanik tesisat uygulamaları için ENDOGAZ MÜHENDİSLİK firması ile yola devam ediyoruz. İmzalamış olduğumuz protokolün hayırlı ve bereketli olmasını Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Yıldırım / Cumalıkızık-Değirmenönü metro istasyonu karşısında yapımına başlanan MILLPARK konut projemizde temelden satışlarımız başlamıştır. Hayırlı olsun.

Adiloğlu Grup olarak, yeni projelerimiz için çalışıyor, hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Bu doğrultuda, 1964 yılında kurulan ve Yıldırım ilçemizde faaliyet gösteren, şehrimizin köklü firmalarından Ufuk Sabunculuk ve Zeytincilik A.Ş.’yi bünyemize kattık. Hayırlı olsun.

Başolhan İnşaat olarak gerçekleştirdiğimiz Kentsel Dönüşüm projelerine bir yenisini ekliyoruz. Değirmenönü mahallesinde, kritik bir noktada yapılacak olan Kentsel Dönüşüm projesi ile ilgili Proje Lansmanı çok yakında yapılacaktır.

Sinandede 3.Etap Kentsel Dönüşüm projemizde yer sahipleri ile sözleşmeler başladı. En kısa süre içerisinde yer sahiplerinin tam desteğini alarak Sinandede mahallemize 3.Etap Kentsel Dönüşüm projemizi kazandıracağız.

Başolhan İnşaat olarak, Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne yapmış olduğumuz başvuru neticesinde
A Grubu Müteahhitlik Yetki Belgesini almış bulunmaktayız. Hayırlı olsun.

Yetki Belge No: 0016313900032521

mys.csb.gov.tr