Adiloğlu Grup, sismik izolatörde öncü

Kaliteli ve güvenilir yaşam alanları sunan yapılarıyla Yıldırım’da ve Bursa’da önemli yapılara imza atan Adiloğlu Grup, sektörde örnek gösterilen proje ve çalışmalarını sürdürüyor.

Adiloğlu İnşaatsismik izolatör kullanarak inşa edeceği yapıları için Bursa Teknik Üniversitesi Deprem Müh. Uyg. ve Arş. Mrkz. Müdürü Prof. Dr. Beyhan Bayhan’dan bilimsel danışmanlık hizmeti alacak.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Adiloğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Adiloğlu, Yıldırım İlçesi’nde ve Bursa’nın farklı noktalarında inşa ettikleri yapılarında her zaman sağlamlığı ve güveni esas aldıklarını belirtti. Muhammet Adiloğlu, deprem yönetmeliklerine tam uyumlu, sağlam projeler ortaya çıkararak, kalite anlayışımızla anılan bir firma haline geldiklerini söyleyerek şunları kaydetti:

“Başta sismik izolatör olmak üzere çeşitli konularda işbirliği yapmak üzere, 6 Şubat depremlerinden önce, 2022 yılında Bursa Teknik Üniversitesi Deprem Müh. Uyg. ve Arş. Mrkz. Müdürü Prof. Dr. Beyhan Bayhan ile görüşmeler yapmıştık. Sismik izolatör konusunda Bursamızda örnek ve öncü olmak istiyoruz. Ancak sismik izolatörlerin doğru kullanımı ve daha sağlam binalar inşa etmemize yarayacak tüm diğer teknik ve yöntemler için hocamızdan destek alacağız. Alacağımız destek ile bu önemli alanda öncü çalışmalar yapacağımızı düşünüyorum.”